Premiera w Banita Maxx : MANDEE – Superstar (ft. Maria Mathea)!

Mateusz Andrzejewski ( ur. 14.08.1988r w Gliwicach), bo tak naprawdę nazywa się MANDEE, do zaśpiewania w piosence wybrał świetną i śliczną, młodą szwedzką wokalistkę Marię Matheo.
Mandee pokazuje szeroki wachlarz stylów muzycznych, które chcą zerwać z tradycyjnymi normami, produkując muzykę breakbeat. Jest on też DJ-em, który łatwo łączy się z klubowiczami.
Pod koniec 2016 roku Mandee wziął udział w tak zwanym “Writing Campie”, na którym miał przyjemność pracowania z Marią Matheo. Po usłyszeniu jej głosu od razu zaproponował jej nagranie coveru utworu “Superstar”. Dzień później Mandee i Maria Mathea nagrali wokale i utwór w surowej wersji stał się absolutnym hitem campu. Maria dwa tygodnie po campie pojechała do Sztokholmu nagrać wokale “ostatecne wersje “, a tydzień później Mandee ukończył ostateczną wersję produkcji.
W Banita Maxx Radio mamy zaszczyt grać ten numer na antenie w paśmiedziennym i wieczornym.“Superstar” jest dostępny w serwisach cyfrowych: https://UmusicPL.lnk.to/s7Mt9
Muzyka i słowa: Joseph Belmaati, Mich Hedin Hansen, Remee Sigvardt Jackman
Produkcja utworu: MANDEE https://www.facebook.com/mandeemusicofficial/
Wokal: Maria Mathea https://www.facebook.com/mariamatheaa/

Produkcja: PASCAL PRODUCTION
www.pascalproduction.pl
Scenariusz I reżyseria: Pascal Pawliszewski
Zdjęcia: Aleksy Kubiak Montaż:
Pascal Pawliszewski
Kierownik planu: Krzysztof Łabaz
Światło: Aleksy Kubiak
Stylizacje: Katarzyna Sekścińska, Pamela Uszyńska /make-me.pl
Make’up: Daria Szlenk Wystąpiła:
Paulina Wielińska / SPP Models
Music video by MANDEE performing Superstar. (C) 2017 Universal Music Polska

http://vevo.ly/AU51FW

Banita

Tego gościa można usłyszeć w każdy wtorek, czwartek o 20.00uk (21.00PL). Marcin prowadzi programy takie jak : Lista Time4Dance oraz Lista HitMaxx(wraz z Pineską), na antenie BanitaMaxx.

Loading...