MICHAŁ SZPAK – Color of Your Life

„Color of your life” to już trzeci singiel z najnowszej płyty Michała Szpaka. Utwór ten wziął udział w preselekcji do Eurowizji 2016, która odbyła się 5 marca w TVP1.
Wielokrotnie nazwisko Michała Szpaka pojawiało się w kontekście Eurowizji. Ten młody, charyzmatyczny artysta, posiadający jeden z najlepszych głosów w Polsce już od kilku lat zachwyca nas swoimi występami na żywo. Ostatnio doceniła go publiczność i widzowie Festiwalu w Opolu – wokalista wygrał SuperPremiery 2015.
Wiele osób z branży i spoza niej namawiało Michała do wzięcia udziału w Eurowizji. Zdaniem wielu liczących się zagranicznych portali eurowizyjnych Michał Szpak jest idealnym polskim kandydatem na Konkurs Eurowizji.
I w końcu stało stało się – propozycją Michała Szpaka na Konkurs Piosenki Eurowizji, który odbędzie się w maju w 2016 roku w Sztokholmie, jest brawurowo wykonany popowy utwór “ Color Of You Life“. Utwór pochodzi z najnowszego albumu artysty “Byle Być Sobą”- płyty, która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem zarówno krytyków jak i odbiorców.
Płyta “Byle Być Sobą” spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem krytyków jak i odbiorców. Album wymyka się spod prób jakiejkolwiek klasyfikacji gatunkowej. Zupełnie jak Michał Szpak, którego nie sposób zaszufladkować. Album „Byle Być Sobą” zawiera 12 zróżnicowanych stylistycznie nagrań, które odzwierciedlają zainteresowanie artysty przede wszystkim klimatami muzycznymi lat 80-tych i 90-tych, a nawet jego zamiłowanie do muzyki symfonicznej. W większości nagrań słyszymy „żywe” instrumenty – poza typowymi dla muzyki rockowej i pop na płycie można również usłyszeć skrzypce, altówkę, wiolonczelę czy kontrabas, a dzięki swoim niespotykanym umiejętnościom wokalnym Michał buduje niezwykły nastrój. „Byle być sobą” to album do bólu szczery i autentyczny. Jest to płyta, która dostarcza słuchaczom wielu emocji.

Obejrzyj lyric video do „Color of your life”

Michał wystąpi w drugim półfinale, 12 maja, i trzymajmy kciuki, aby pojawił się również w wielkim finale, 14 maja !

http://www.eurovision.tv/page/news?id=michal_szpak_with_color_of_your_life_for_poland

Banita

Tego gościa można usłyszeć w każdy wtorek, czwartek o 7pm(UK). Marcin prowadzi programy takie jak : Lista Time4Dance oraz Lista HitMaxx(wraz z Pineską), na antenie BanitaMaxx.

Loading...