1-sza Wielkanocna Paczka Dla Bohatera

Po sukcesie V Paczki dla Bohatera w Polsce zainicjowanej przez Tomasza Sawickiego włączamy się w promocję I Wielkanocnej Paczki dla Bohatera. Chcemy w ten sposób choć trochę pomóc naszym bohaterom żyjącym w Ojczyźnie. Pomagamy żołnierzom Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych, II Korpusu, 1 AWP i 2 AWP. Niestety wiele z tych osób żyje bardzo skromnie, czasami na granicy nędzy. Taka pomoc z Waszej i naszej strony jest dla nich niezmiernie ważna i potrzebna. Niejednokrotnie dary, które Ci ludzie otrzymują pozwalają na godne święta.

W Londynie zbiórka trwa niecałe dwa tygodnie (do 13 marca), dlatego prosimy o zdecydowanie. Zaskoczmy naszych kombatantów ilością wsparcia. Potrzebne jest naprawdę wszystko:

Produkty z długim terminem przydatności: mąka, cukier, herbata, kawa, kasza, konserwy, ryż, słodycze, makaron, warzywa i owoce w puszkach, olej, sól, soki, płatki śniadaniowe etc…

Chemia gospodarstwa domowego i higieny: płyny do kąpieli i do prania, mycia naczyń i podłóg, proszek do prania, mydło, szampon, pasta do zębów i cokolwiek innego uważacie, że może się przydać tym wielkim ludziom.

Inicjator:
Tomasz Sawicki – tel. 508 182 185 tomek.saw@interia.pl

Kontaktujcie się z koordynatorami w zależności gdzie Wam najbliżej w Londynie:

Magdalena Pyra – tel. 07424847380
Londyn IG6

Magdalena Kaminska – tel:. 07979 482048
Londyn SW16

Agata Wolska – tel. 07983235797
Londyn UB1

Anna Melchert – tel: 07903801821

Monika O. – monikao82@tlen.pl
Watford WD24

Paczki dla kombatantów zbierane są także w wielu miastach w Polsce.

Zbliżają się święta. Nie zapomnijmy o Tych, którzy oddali wiele Ojczyźnie, a często spędzają ten czas samotnie.

Akcja pod patronatem m.in.: Stowarzyszenie Wizna 1939, Historykon, Portal Warszawski, GRH 12 Pułku Ułanów Podolskich, Strzelcy z Jednostki Strzeleckiej 1313 AON, Agencja Mienia Wojskowego, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej, Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych.

Warto się też wybrać na :

Plakat Marsz 2016 FB600szerokosc

Banita

Tego gościa można usłyszeć w każdy wtorek, czwartek o 19.30(UK). Marcin prowadzi programy takie jak : Lista Time4Dance oraz Lista HitMaxx(wraz z Pineską), na antenie BanitaMaxx.

Loading...