Nowy Teledysk zespołu Beti & Bobass do utworu ,,Popatrz ”

betiibobasczarnobiale320x480Beata Bełtowska w duecie z Kubą Wilkiem wydała nowy singiel. „Popatrz” to już drugi utwór z ich debiutanckiej płyty „Ogień i Ogień”, który trafił właśnie do naszej stacji radiowej i mamy nadzieję że pozostanie u nas na dłużej. Płytę „Ogień i ogien” wyprodukował gitarzysta duetu Kuba ‘Bobas’ Wilk znany także z takich zespołów jak Megitza czy Trebunie Tutki.

 Teledysk do utworu Beti & Boabss “Popatrz” z płyty Ogień & Ogień
www.betibobass.pl Funpage https://www.facebook.com/BetiBobass/
Słowa : Beata Beti Bełtowska i Kuba Bobas Wilk
Muzyka: Beata Beti Bełtowska i Kuba Bobas Wilk
Produkcja muzyczna : Kuba Bobas Wilk
Scenariusz i reżyseria: Jurek Konieczek
Zdjęcia i montaż: Jurek Konieczek
Wystąpili: Beata Beti Bełtowska, Kuba Bobas Wilk, Paweł Klekowski, Paweł Nowak
Make up I stylizacja : Glossy Marzena Balara
Produkcja DA STUDIO Fanpage https://www.facebook.com/DAstudioFanP…
Nagrano w studio Chabakoovka http://marysiagut83.wix.com/bobass
Serdeczne podziękowania dla:
Urzędu Miasta Nowego Targu
Restauracji Villa Toscana w Nowym Targu
Firma Preska, która ubrała Beti

 “Beti & Bobass Project” powstał w 2012 roku w Nowym Targu łączy przyjaciół, którzy pragną wyrazić własne marzenia, pragnienia, uczucia muzyczne. Duet to mieszanka różnorodnych stylów i temperamentów co niewątpliwie wpływa na żywiołowość i atmosferę ich muzyki. Każdy dźwięk zawarty w tej muzyce jest dla nich czymś bardzo osobistym. Grupa wykonuje covery: rockowe, blues – rock, utwory balladowe, przeboje lat 60/70/80/90, przeboje międzynarodowe, oraz materiał autorski. Wywodzą się z różnych środowisk, a ich muzyczna działalność ma korzenie w bardzo różnych nurtach.

BEATA “BETI” BEŁTOWSKA
to wokalistka o mocnym i charakterystycznym wokalu. Absolwentka szkoły muzycznej I i II stopnia w Stalowej Woli, autorka muzyki i tekstów. Finalistka programu tv “Aplauz Aplauz”. Saportowała wiele zespołów muzycznych na wielkich scenach takich jak; “Skaldowie”, “Perfect”, “Lombard”, Krzysztof Ścierański.
KUBA “BOBASS” WILK
  -multiinstrumentalista , głównie basista i kontrabasista, aranżer, realizator dźwięku w studiu Chabakoovka gra głównie jazz i funk, nie przeszkadza mu to jednak w otwieraniu się na inne, często bardzo odległe stylistycznie gatunki. Współpracował między innymi z wieloma zespołami folkowymi m.in. Trebunie Tutki, Siwy Dym, Rzoz. Koncertował w wielokrotnie w Indiach, Chinach, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Łotwie, Ukrainie, Słowacji, Niemczech, Bułgarii i Danii. Został laureatem Festiwalu Polskiego Radia programu 2 “Nowa Tradycja”, gdzie zdobył Grand Prix w duecie z Agatą Siemaszko. Jest związany z firmą Ernie Bal land oraz Music Mann prezentując gitary basowe. Reprezentował Polskę na Festiwalu Euroradio w Bułgarii w Duecie z Agatą Siemaszko.

Banita

Tego gościa można usłyszeć w każdy wtorek, czwartek o 7pm(UK). Marcin prowadzi programy takie jak : Lista Time4Dance oraz Lista HitMaxx(wraz z Pineską), na antenie BanitaMaxx.

Loading...