VLC media playerWinampWindows Media PlayerAndroidiTunes
Loading Events

« All Events

Solar ╳ Białas ╳ Bedoes ╳Zui/ Luton/ Wielka Brytania

August 27 @ 7:00 pm - August 28 @ 12:00 am BST

SOLD OUT Agencja i SB Maffija Label zapraszają na pierwszy w szerszym składzie koncert na Wyspach!

Już 27 sierpnia Solar, Białas, Zui i Bedoes wystąpią w brytyjskim klubie The Gospoda.

Na supporcie tez bedzie dobra druzyna a miedzy nimi :

Team KILO, ESTE, MC Pener/Lasek, URBAN PSMPU, Ekipa z Paraletic Universe, Hincu, ZKZ, RADWA z KULAS NBF.

Zapisujcie w kalendarzu date 27/08/17👌 START 19:00 // Miejscowa:The Gospoda Luton

Bilety do nabycia pod telefonem +447939011026 oraz na brunokulaga@gmail.com w cenie 20F za jeden & na TedStreetwear.co.uk pod linkiem:

https://tedstreetwear.co.uk/produkt/bilet-na-koncert-solarbialas-27-08-2017/

Bedzie ogien, bedzie sie dzialo. Impreza pod patronatem FUNTY WOLE, FinalCatz, UnderRec & Enemigrant Clothing.
Do zobaczenia pod scena ludzie. 💯👀🎶
BRUNO PRESENTS❌

————-

Po solowym, dziś już platynowym, krążku Białasa H8M4, SB Maffija postarała się o kolejny sztos. Kilka misięcy temu w sprzedaży pojawiła się płyta #nowanormalność duetu Solar/Białas. Idąc za ciosem krążek pokrył się złotem. Na polskiej rap scenie zawrzało.Teraz najgłośniejszy duet 2016 roku rusza w trasę. Blakablaka Tour rozpoczęła pierwsza edycja warszawskiego SB FFestiwalu. Przez ostatnie miesiące chłopaki przemierzyli setki kilometrów odwiedzając kolejne państwa, miasta i miasteczka. Na swoich koncertach grają „platynowy materiał”, sztosy z #nowejnormalności i oczywiście stare hity. Obok pionierów nowej normalności na scenie okazjonalnie pojawiają się pozostali artyści SB Maffiji. Gdzie i kto dokładnie? Niespodzianka. Wartę za dekami obejmuje legendarny DJ Johny.

Solar i Białas to wieloletni koledzy zza mikrofonu. Od 2008 roku przeszli razem długą drogę. Od bitew freestylowych, przez podziemne mixtejpy, epki, płyty, single. Dziś reprezentują własną ekipę i wydawnictwo. #nowanormalnosc opowiada o rzeczywistości pokolenia Y, reprezentowanego przez autorów krążka. Raperzy poruszają na nim tematy natury egzystencjalnej, nie stroniąc momentami od analizy socjologicznej wybranych postaw i zachowań “milenialsów”. Na krążku nie zabrakło także soczystych bangerów, z których słyną reprezentacji SB Maffiji.
H8M4 to solowa płyta Białasa i zarazem kontynuacja serii dobrze znanej najwierniejszym fanom artysty. Białas na trzech pierwszych mixtape’ach szlifował umiejętności, które prezentuje w pełni na najnowszej płycie, powracając do agresywnego stylu, będącego jego wizytówką.

————————————-

“Aby śmierć miała znaczenie” to długogrający, legalny debiut Bedoesa, który szturmem wdarł się na rodzimą scenę. Za muzykę odpowiada jeden z najlepszych producentów młodego pokolenia – Kubi Producent.

– Ta płyta powstała po to “Aby Śmierć Miała Znaczenie”. Moja, Kubiego, każdego kto brał udział przy tym projekcie. Ta płyta to historia, którą tworzymy. Każdy tworzy swoją własną. Nasza rozpoczęła się osiemnaście, szesnaście, dwadzieścia lat temu – zapamiętajcie te słowa. To dopiero początek tego co zrobimy z tą sceną. 2115, SB Maffija – tak opisuje genezę swojego debiutu Bedoes.

–Album “Aby Śmierć Miała Znaczenie” LP to dla mnie najlepsza rzecz jaką zrobiłem w swoim życiu pod względem muzycznym. Włożyłem w to całe swoje serce i 100 % możliwości. Nie przespane noce towarzyszące mi podczas tworzenia tej płyty na pewno pozostaną mi w pamięci na dobre – dodaje Kubi Producent.

zhn
Fajne czy Kiepskie?

Details

Start:
August 27 @ 7:00 pm
End:
August 28 @ 12:00 am
Website:
https://tedstreetwear.co.uk/produkt/bilet-na-koncert-solarbialas-27-08-2017/

Organizer

SB Maffija
Website:
https://www.facebook.com/sbmaffija/

Venue

The Gospoda Luton
28 Chapel Street
Luton, Lu12 GB
+ Google Map
Loading...