VLC media playerWinampWindows Media PlayerAndroidiTunes
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Nocny Kochanek/ Kabanos/ Metasoma – 229 The Venue – Londyn (UK)

Marzec 16 @ 7:00 pm - Marzec 17 @ 3:00 am GMT

OPEN FLAMES FEST LONDON 2018
Gwiazdy: NOCNY KOCHANEK & KABANOS
Support: METASOMA, BAD SOLUTION, GABINET LOOSTER

BILETY! BILETY! BILETY tutaj:
https://bileciarnia.co.uk/show/info/61

NOCNY KOCHANEK
Jeżeli uważacie, że heavy metalowi brakuje odrobiny luzu, będziecie zaskoczeni. Nocny Kochanek udowadnia, że jest nie do końca na serio, co wcale nie oznacza ocierania się o kicz. Dla podparcia tych słów dodamy, że sale na koncertach tej grupy wypełnione są po brzegi, biletów brakuje na wiele dni przed występem, a płyty sprzedają się z zawrotną prędkością.

Kim właściwie są? Zna ich doskonale każdy fan takich zespołów jak Iron Maiden, Judas Priest, Black Sabbath czy Saxon. Koło płyt tych kapel na wielu półkach stoi zapewne płyta Night Mistress.

Tak, tak, kochani! Zagadka rozwiązana. Nocny Kochanek to nic innego jak żartobliwie przetłumaczona nazwa, która powstała na potrzeby kultowego już serialu Kapitan Bomba. Ich muzyka towarzyszyła bohaterom kreskówki przez wiele odcinków, tam zresztą pierwszy raz wystąpili pod jakże romantyczną nazwą Nocny Kochanek.

Byli tacy, którzy sądzili, że to żart. Że po chwilowej euforii spowodowanej dystansem do siebie, który artyści z lekkością wkomponowali w bardzo dobrą muzycznie, pierwszą płytę, słuch o nich zaginie. Nic z tego! W styczniu tego roku ukazało się ich drugie wydawnictwo i nic nie wskazuje na to, że mieliby ochotę na tym poprzestać.

To właśnie trasa promująca album Zdrajcy Metalu sprowadzi ich do prawie 60 miast w całej Polsce i nie tylko! Zespół zagra również koncerty w Niemczech i Anglii. Zobacz: www.nocnykochanek.pl

KABANOS – to ewenement polskiej sceny niezależnej, zespół taki sam jak żaden. Grupa bez podpisanego kontraktu i wsparcia wytwórni muzycznych ma już w całej Polsce rzeszę wielbicieli. Powoli stają się prawdziwą gwiazdą sceny alternatywnej będącą w opozycji do masowych mediów i popkultury.
Zobacz: http://www.kabanos.net/

METASOMA- została założona w 2009 roku w Londynie przez Michała Sędzielewskiego (gitara rytmiczna) i Voytka Golbiaka (gitara prowadząca). Na ostateczny skład pięcioosobowego zespołu
złożyli się muzycy z czterech różnych państw: Polski, Anglii, Francji i Rumunii. Zespół w unikalny sposób łączy w swoim brzmieniu rock&roll’a z heavy metalem. Metasoma przez kolejne lata dużo koncertowała i pojawil sie debutancki album Mirror of life.
Zobacz: https://www.facebook.com/Metasoma.Metal/

BAD SOLUTION – https://www.facebook.com/badsolution/
GABINET LOOSTER – https://www.facebook.com/GabinetLooster/

BILETY! BILETY! BILETY tutaj:
https://bileciarnia.co.uk/show/info/61

Szczegóły

Start:
Marzec 16 @ 7:00 pm
Koniec:
Marzec 17 @ 3:00 am
Strona internetowa:
https://bileciarnia.co.uk/show/info/61

Organizator

Nocny Kochanek
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/nocnykochanek/

Miejsce

229 The Venue
229 Great Portland Street
London, W1W 5PN GB
+ Google Map
Ładowanie