VLC media playerWinampWindows Media PlayerAndroidiTunes

Polacy, chodźcie z nami!

Na kanale YouTube ukazał się filmik, w którym Jayda Fransen z Britain First zwraca się do Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii.

Brytyjska aktywistka z grupy Britain First, zapytana, czy Polacy są mile widziany na ich demonstracjach, z entuzjazmem zaprosiła Polaków do wspólnego udziału. „Chodźcie z nami, ponieważ to jest walka, która dotyczy nas wszystkich!” – powiedziała.

Niedawno stowarzyszenie Britain First zorganizowało w Bury Park w Luton chrześcijański patrol w miejscu znanym z tego, że mieszkają tam islamscy ekstremiści. Członkowie stowarzyszenia przeszli przez High Street i spotkali się tam z wrogim przyjęciem ze strony lokalnych wyznawców islamu.

Osoby biorące udział w patrolu zostały obrzucone jajkami, były obrażane słownie, a muzułmanie twierdzili, że przejęli Luton i cały kraj.

Źródło : bham.pl

Banita

Tego gościa można usłyszeć w każdy czwartek o 8.30pm(UK) Marcin prezentuje Program ,,Wasze Hity, Nasze Płyty,, mało tego w każdy Piątek od 8.30pm(UK) wraz ze Skipperem rozkręcają weekend w programie ,, Wariaty na Raty,,

Ładowanie